Servis

Nabízíme servisní služby jak na naše instalace, tak i na všechny ostatní. Jsme schopni vyřešit i složité závady jako zadřená ložiska, poškozené elektromotory, nefunkční regulace, prasklé teplovodní výměníky apod.

Velice důležitá je prevence a pravidelné prohlídky zařízení a výměny filtrů.

Od ledna 2022 vlastníme speciální zařízení pro analýzu stavu vibrací, ložisek a dynamického nevyvážení točivých strojů. V našem případě tento přístroj využíváme pro diagnostiku a opravy ventilátorů všech velikostí. Díky tomuto vybavení jsme schopni (jako jedni z mála) provádět i dynamické vyvážení ventilátorů ve dvou rovinách a to přímo u zákazníka. Správné vyvážení výrazně prodlouží životnost ložisek a celého zařízení. Z vlastní zkušenosti víme, že velké ventilátory není po opravách elektromotorů možné bez nového dynamického vyvážení vůbec provozovat. V případě, že ventilátor opravujeme u nás (v případech, kdy došlo k poškození vinutí, nebo ložisek), máme vlastní zkušební zařízení s frekvenčním měničem a jsme tedy schopni odzkoušet a vyvážit opravované ventilátory dřív, než se odvezou zpět k zákazníkovi. Pro diagnostiku vinutí elektromotrů vlastníme profesionální revizní přístroj, který dokáže přesně analyzovat stav vinutí, jeho elektrického odporu a izolačního odporu. V případě poškození vinutí elektromotoru zajišťujeme jeho převinutí u externího dodavatele.

Od roku 2022 dále nově uvádíme do provozu servisní on-line systém, který zlepší naše služby, pohlídá pravidelné servisy a bude k dispozici pro naše techniky přímo v terénu.

Máte zájem o naše služby?

Napište nám e-mail nebo zavolejte.

+420 493 034 400

info@brilatech.cz