Vzduchotechnika

Naše společnost není pouze realizační firmou, ale mnoho svých zakázek realizuje dle vlastních projektů a návrhů. Díky tomu, že naše projekční oddělení má již 20leté zkušenosti a zejména potřebnou autorizaci u ČKAIT, jsme schopni nabídnout ucelená řešení od projektu, po realizaci až následný servis. U větších instalací, hlavně pro průmysl, využíváme možnosti výroby naší vlastní regulace s vlastním softwarem, který nám neklade žádná omezení při řešení i těch nejkomplikovanějších zadání. Díky komplexnosti našich služeb se výrazně odlišujeme od naší konkurence a ve svém důsledku dochází i k investičním úsporám u našich zákazníků.

V rámci vzduchotechniky umíme vyřešit mnoho různorodých požadavků. Od běžného větrání v rodinných domcích, tak i specifická odsávání, technologické odtahy, větrání požárních únikových cest, odvod tepla a kouře, větrání velkých kuchyní a restaurací.

Vzduchotechnika zajišťuje především vhodné podmínky pro pobyt osob, ale také podmínky pro správnou funkci výrobních zařízení. I bez aktivního chlazení vzduchotechnika zlepšuje tepelné podmínky na pracovištích. U větrání obytných prostorů je dnes již nutností zajistit přívod čerstvého vzduchu a odvod znehodnoceného vzduchu, a to bez dobře navržené vzduchotechniky včetně zpětného využívání tepla nelze.

Ve výrobních objektech je často řešen odvod tepla a škodlivin z výrobních procesů, popř. zajištění vhodných technologických a pobytových podmínek. Máme zkušenosti i s čistými prostory, s jejich navrhováním, realizací a údržbou, a to včetně personálních a materiálových propustí.

Pro větrání mokrých prostorů, především bazénů, jsme schopni provést veškeré návrhové výpočty (odpar vody, tepelné ztráty, nároky na energie) a tím optimalizovat provoz těchto zařízení, která jsou mimořádně náročná na energie.

Naším zájmem je za rozumných investičních podmínek zákazníkovi nabídnout takové řešení, které zbytečně nezvyšuje náklady na svůj provoz i energie a přesto splní představy zákazníka. V okamžiku, kdy se setkáváme s netradičními a komplikovanými představami o provozu zařízení, využíváme k řízení možnosti výroby naší vlastní regulace s vlastním softwarem, jak již bylo uvedeno výše.

Máte zájem o naše služby?

Napište nám e-mail nebo zavolejte.

+420 493 034 400

info@brilatech.cz

Vybrané realizace