Tepelná čerpadla

Naše společnost nabízí ucelené služby při návrhu a dodání tepelných čerpadel. Orientujeme se především na tepelná čerpadla Panasonic, a to děleném provedení SPLIT, kdy ve venkovní části tepelného čerpadla není voda, ale chladivo.

Tepelná čerpadla Panasonic jsou velmi kvalitní, technicky konkurují ostatním zavedeným značkám a používají pouze kvalitní komponenty. Vnitřní hydroboxy jsou vyráběny v České republice v továrně Panasonic v Českých Budějovicích.

S tepelnými čerpadly Panasonic máme dlouholeté zkušenosti - první instalace jsme prováděli již před téměř 10 lety. Díky tomu víme, že se jedná o kvalitní výrobek s bezproblémovým dlouholetým provozem. Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea jsou velmi tichá a pro rizikové instalace je možné využít řadu Supersilent s dodatečným odhlučněním.

Nabízíme 3 základní řady tepelných čerpadel Panasonic Aquarea vzduch/voda:

  • základní řada s výstupní teplotou vody max. 55 °C vhodná pro podlahová topení.
  • řada T-CAP s výstupní teplotou vody až 60 °C a garantovaným výkonem do venkovní teploty -15 °C bez použití záložní bivalentní elektrické patrony vhodná např. pro radiátory.
  • řada T-CAP Supersilent, speciální odhlučněné provedení pro instalace v husté zástavbě s požadavkem na nízkou hlučnost.

Kompletní informace naleznete na stránkách výrobce.
Více informací k řadě T-CAP Supersilent (eng).

Všechna tato čerpadla mají již zabudovanou záložní bivalentní elektrickou patronu. Správné určení typu tepelného čerpadla pak vychází z konkrétních podmínek a zadání.

Nabízíme nejen návrh tepelného čerpadla, ale i možnost kompletního projektu vytápění.

Máte zájem o naše služby?

Napište nám e-mail nebo zavolejte.

+420 493 034 400

info@brilatech.cz

Vybrané realizace