Měření a regulace

Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme kompletní systémy pro měření a regulaci v oborech vzduchotechniky a vytápění. Naše regulátory lze však použít i pro další aplikace. Jedná se o volně programovatelná zařízení se širokým uplatněním.

V rámci naší dodávky je i kompletně vybavený rozvaděč s příslušným osvědčením, regulátory, čidly a vším potřebným pro správnou funkci. Provádíme kompletní instalaci vč. oživení a seřízení.

Pro složité a přesné aplikace používáme volně programovatelné regulátory celosvětově známé značky CAREL. Tyto regulátory vykazují maximální flexibilitu a umožňují regulaci přesně upravit podle požadavků zákazníka, popř. potřeb regulovaného zařízení. Pro jednodušší aplikace řízení používáme malé programovatelné mikrokontroléry, které se dají využít pro řízení otopných soustav např. v rodinných domech.

U našich regulací si software programujeme sami, což nám umožňuje následně pružně reagovat na dodatečné zákaznické změny, případně provádět rozšíření a úpravy softwaru. Na dodané regulace následně zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Máte zájem o naše služby?

Napište nám e-mail nebo zavolejte.

+420 493 034 400

info@brilatech.cz

Vybrané realizace