Měření a regulace

Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme kompletní systémy pro měření a regulaci v oborech vzduchotechniky a vytápění. Naše regulátory lze však použít i pro další aplikace. Jedná se o volně programovatelná zařízení se širokým uplatněním.

V rámci naší dodávky je i kompletně vybavený rozvaděč s příslušným osvědčením, regulátory, čidla a vše potřebné pro správnou funkci. Provedeme instalaci vč. zajištění silového přívodu. Dále dodáváme frekvenční měniče za velmi zajímavé ceny a to vč. montáže, pokud si to zákazník přeje.

Pro složité a přesné aplikace používáme volně programovatelné regulátory celosvětově známé značky CAREL. Tyto regulátory vykazují maximální flexibilitu a umožňují regulaci přesně upravit podle požadavků zákazníka, popř. potřeb regulovaného zařízení. Pro jednodušší aplikace řízení používáme malé programovatelné mikrokontroléry, které se dají využít pro řízení otopných soustav např. v rodinných domech. Dále dodáváme zálohované oběhové čerpadlo a regulace otopných soustav české firmy Jablotron.

U našich regulací si software programujeme sami, což nám umožňuje následně pružně reagovat na dodatečné zákaznické změny, případně provádět rozšíření a úpravy softwaru.

Při instalacích regulací používáme a vybíráme výrobky, které nezvyšují neúměrně pořizovací cenu při zachování potřebné kvality regulace. Na dodanou regulaci následně zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Máme také bohaté zkušenosti s regulacemi, které jsou součástí vzduchotechnických jednotek různých výrobců, jako je Atrea, Remak, Mandík, Systemair atd.