Klimatizace a chlazení

Dodáváme a instalujeme klimatizační zařízení jak pro rodinné domky či kanceláře, tak i velká zařízení pro průmysl. Jsme také vybaveni moderními přístroji pro instalace i pro následný servis. Jsme vybaveni i pro demontáže a likvidaci starých klimatizačních zařízení, tedy odsátí chladiva a oleje s následnou ekologickou likvidací.

Přednostně nabízíme klimatizační zařízení značek Panasonic, Sinclair, Airwell a Chigo. Nabízíme pouze zařízení, které jsme schopni následně bez problémů servisovat a ke kterým máme dostupné kompletní technické a servisní podklady. V případě požadavku zákazníka na zařízení od jiného výrobce, můžeme dodat i tyto výrobky.

V případě řešení větších celků a průmyslových zařízení úzce spolupracujeme se specializovanou chladírenskou společností ŠeMik s.r.o. Tímto způsobem jsme schopni využít společných zkušeností a vyřešit všechny závady a problémy, které mohou tato zařízení vykazovat.

Dále jsme schopni dodat chlazení do vzduchotechnických jednotek. Mohou být jak s přímým chladičem, tak i s chladičem na studenou vodu (popř. nemrznoucí směs).